18°C
14.05.2024.
117.1197
108.716

ČUDO SE DOGODILO: Rudeš do prve pobede tek u 25. kolu golom u 90+3 (FOTO+TABELA)

04.03.2024. 19:18
FK Rudeš
FK Rudeš / Izvor: Profimedia

Opstanak (ni)je na vidiku.

Čuda se događaju, ne tako često, ali se događaju....

OČAJNE VESTI: Piksi ostao bez važnog aduta, kakav maler na samom startu utakmiceDragan Stojković Piksi, Fudbalska reprezentacija Srbije

OČAJNE VESTI: Piksi ostao bez važnog aduta, kakav maler na samom startu utakmice

NEĆE VIŠE DA TRENIRA: Vejn Runi menja profesijuVejn Runi

NEĆE VIŠE DA TRENIRA: Vejn Runi menja profesiju

NASLEDIO MURINJA I ODUŠEVIO: Roma nudi višegodišnji ugovor De RosijuDanijle de Rosi

NASLEDIO MURINJA I ODUŠEVIO: Roma nudi višegodišnji ugovor De Rosiju

Pod tim fenomenom može da se podvede i pobeda fudbalera Rudeša protiv Gorice u 25. kolu šampionata Hrvatske rezultatom 2:1 (1:1).

Bio je to prvi trijumf ekipe iz predgrađa Zagreba ove sezone. Rudeš koji je do ovog  kola imao učinak od četiri remija i 20 poraza do velikog slavlja došao je golom Riada Mašala u trećem minutu sudisjke nadoknade.

Rudeš je za divno čudo poveo golom Ante Ćorića iz penala u 26. minutu, ali su gosti pred kraj prvog poluvremena.

Kad se činilo da će Rudeš i u 25. kolu ostati bez pobede, Mašal je pogodio mrežu gostiju bukvalno sekund pre kraja i doneo veliku radost svom timu.

Na 12 kola pre kraja Rudeš ima 18 bodova manje od Istre koja trenutno prva iznad zone spasa.