БОАЋИ ИГРАО РУКОМ: Да ли је био пенал за Чукарички? После тога и спорна ситуација за Звезду (ФОТО)

11.09.2020. 20:19
Ričmond Boaći
Ричмонд Боаћи / Извор: Фото: МН Press/TV Арена спорт printscreen

Играо само два-три минута, а свашта се десило...

Наставља се Суперлига Србије, а дерби седмог кола је меч на Бановом брду између домаћег Чукаричког и гостујуће Црвене звезде.

ВРАЋА НАМ СЕ ПРИМЕРА: Реал први фаворит за круну, љутом Месију квота 2,80

ПОСЛЕ СВЕГА ШТО ЈЕ УРАДИО ЗА ЗЕМЉУ… Србија и Црна Гора брује о Савићевићевом коментару о Ђоковићу

ПРЕДСТАВЉЕН ФАЛЋИНЕЛИ: Послушао сам Михин САВЕТ, а тек шта ми је Матераци РЕКАО о Звезди...

Дуел трећепласиране и првопласиране екипе у досадашњем првенству.

Владимир Ивић дебитује на клупи Вотфорда, победа његовог клуба плаћа се квотом 2,05. Погледајте и остале MOZZART квоте за меч Вотфорд – Мидлзбро.

После 45 минута игре резултат је 0:1. Звезда је повела голом Немање Милуновића у трећем минуту и тако је остало до краја првог дела игре.

Асистент је био Ричмонд Боаћи који се у тој акцији и повредио, те је одмах на старту утакмице морао да напусти терен, а њега је заменио Алекса Вукановић.

Боаћи је играо само два-три минута, а био је актер две занимљиве ситуације. Пре водећег гола, догодила се спорна ситуација у шеснаестерцу Звезде после корнера који је извео Чукарички.

Ричмонд Боаћи / Извор: Фото: ТВ Арена спорт printscreen

Нападач домаћина Океухи је шутирао, а чини се да је лопта потом погодила Боаћија у руку, али је питање да ли је то била ситуација за пенал. Судија Лазар Лукић је само одмахнуо руком на реакцију домаћих играча који су тражили пенал, а и они су убрзо престали са протестима те се чини да није било елемената за најстрожу казну.

Убрзо потом се десила и спорна ситуација у шеснаестерцу Чукаричког када је оборен Жељко Гаврић и када су гости тражили једанаестерац. Више о томе прочитајте на ОВОМ линку.