ЧУКАРИЧКИ ПРЕКИНУО ЦРНИ НИЗ: Победа ”Брђана” против Нишлија!

26.11.2023. 17:25
FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: МН Press

Београђани искористили своје шансе...

Победа Чукаричког можда и за спас Игора Матића. "Брђани" су успели да савладају Раднички из Ниша уз веома добру игру резултатом 0:2 (0:0).

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Убедљиви Пазарци у КрагујевцуFK Novi Pazar

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Убедљиви Пазарци у Крагујевцу

ТУГА НА ОСТРВУ: Преминуо славни енглески фудбалер и селекторTeri Venejbls

ТУГА НА ОСТРВУ: Преминуо славни енглески фудбалер и селектор

МУРИЊО ЖЕЛИ СРБИНА: Рома нациљаља појачање за јануарŽoze Murinjo

МУРИЊО ЖЕЛИ СРБИНА: Рома нациљаља појачање за јануар

После првих 45 минута голова није било, иако је екипа Чукаричког била боља, стварала шансе, али без добре реализације, док је Раднички само на тренутке показивао да може да припрети гостима.

У 48. минуту Чукарички долази до заслуженог вођштва.

После одличне акције, Михаило Цветковић је послао оштру лопту на петерац, на другој стативи је био Ђорђе Ивановић који постиже свој други гол ове сезоне.

У 55. минуту Давид Петровић је спасио чист погодак, Миладиновић је већ савладао голмана противника, али је дефанзивац домаћина са гол линије главом одлично реаговао.

У 62. минуту Драган Росић још једном добро интервенише после добре акције Чукаричког, Ивановић је поново тукао после контре.

Очекивали смо нападе Радничког, али нисмо их видели, уместо тога напади Чукаричког су били све чешћи и видели смо још један гол у мрежи Росића.

Играо се 77. минут када је Цветковић добро прошао по десној страни, асистирао Ковачу који постиже гол за победу свог тима.