ČUKARIČKI PREKINUO CRNI NIZ: Pobeda ”Brđana” protiv Nišlija!

26.11.2023. 17:25
FK Čukarički
FK Čukarički / Izvor: MN Press

Beograđani iskoristili svoje šanse...

Pobeda Čukaričkog možda i za spas Igora Matića. "Brđani" su uspeli da savladaju Radnički iz Niša uz veoma dobru igru rezultatom 0:2 (0:0).

SUPERLIGA SRBIJE: Ubedljivi Pazarci u KragujevcuFK Novi Pazar

SUPERLIGA SRBIJE: Ubedljivi Pazarci u Kragujevcu

TUGA NA OSTRVU: Preminuo slavni engleski fudbaler i selektorTeri Venejbls

TUGA NA OSTRVU: Preminuo slavni engleski fudbaler i selektor

MURINJO ŽELI SRBINA: Roma naciljalja pojačanje za januarŽoze Murinjo

MURINJO ŽELI SRBINA: Roma naciljalja pojačanje za januar

Posle prvih 45 minuta golova nije bilo, iako je ekipa Čukaričkog bila bolja, stvarala šanse, ali bez dobre realizacije, dok je Radnički samo na trenutke pokazivao da može da pripreti gostima.

U 48. minutu Čukarički dolazi do zasluženog vođštva.

Posle odlične akcije, Mihailo Cvetković je poslao oštru loptu na peterac, na drugoj stativi je bio Đorđe Ivanović koji postiže svoj drugi gol ove sezone.

U 55. minutu David Petrović je spasio čist pogodak, Miladinović je već savladao golmana protivnika, ali je defanzivac domaćina sa gol linije glavom odlično reagovao.

U 62. minutu Dragan Rosić još jednom dobro interveniše posle dobre akcije Čukaričkog, Ivanović je ponovo tukao posle kontre.

Očekivali smo napade Radničkog, ali nismo ih videli, umesto toga napadi Čukaričkog su bili sve češći i videli smo još jedan gol u mreži Rosića.

Igrao se 77. minut kada je Cvetković dobro prošao po desnoj strani, asistirao Kovaču koji postiže gol za pobedu svog tima.