ДА ЛИ ОВО ЗНАЧИ СЕЛИДБУ У ЛОНДОН? Тренер Челзија ОДУШЕВЉЕН Јовићем, ево шта му је Сари ПОРУЧИО (ФОТО)

03.05.2019. 15:31
Mauricio Sari
Маурицио Сари / Извор: Профимедиа

После првог полуфиналног сусрета.

Ајнтрахт и Челси ремизирали су синоћ у Фракфурту, у првој полуфиналној утакмици Лиге Европе, а тренер лондонског клуба Маурицио Сарио био је одушевљен Луком Јовићем, што није крио после меча. Сари је похвалио игру немачког представника, а нарочито квалитет српског нападача који је био једини стрелац за Бундеслигаша на утакмици.

ЛИВЕРПУЛ ИЛИ СИТИ? У случају истог броја бодова, шампион Премијер лиге одлучиће се на БИЗАРАН начин

УЛОГ ЈЕ ЕВРОПА: Партизан позвао навијаче у Хумску против Напретка

СТОЈКОВИЋ: Делије дођите, још једна победа и титула (ФОТО)

– Ајнтрахт је веома опасан, посебно са Јовићем, који је одличан играч – рекао је италијански стручњак.

Синоћни меч завршен је резултатом 1:1, Јовић је довео домаће у вођство сјајним ударцем главом у 23. минуту, на асистенцију Филипа Костића, а поравнао је Педро у последњем минуту пред одлазак на одмор. У другом полуфиналном сусрету Арсенал је као домаћин надиграо Валенсију са 3:1, а реванш сусрети су на програму за шест дана.

Погледајте како изгледа Наталија Илић, девојка српског репрезентативца Сергеј Милинковић-Савића