МОМАК ИЗ БЕОГРАДА НАМЕСТИО ГОЛ: Португал губио, мирисало на сензацију - а онда изједначили у ПОСЛЕДЊЕМ минуту (ВИДЕО)

30.03.2021. 21:38
Luksemburg - Portugal
Луксембург - Португал / Извор: Фото: streamja.com printscreen/MN Press

Леп погодак...

Настављају се борбе у квалификацијама за Светско првенство у фудбалу.

ПИКСИЈЕВА МАГИЈА - Шта то има НОВА репрезентација Србије, а што није имала пре?

И ОРЛИЋИ СЛАВИЛИ Наши момци савладали Турке, једини гол постигао фудбалер Партизана

КАД ЈЕ ТЕШКО - МИТРОВИЋ! Срби губили наду, а онда тежак шут левицом - КАО ЗМАЈ! Хвала, Александре (ВИДЕО)

Добре резултате у прва два меча, Србија је потврдила и на гостовању у Азербејџану где је победила са 1:2.

У нашој групи "А" игра се данас још један меч - Луксембург дочекује Португал.

Тесно прво полувреме и на тренутак је мирисало на сензацију пошто је домаћин повео у 30. минуту. Стрелац је био Жерсон Родригес, нападач Динамо Кијева.

Асистент је, ето симболике, момак који је рођен у Београду - Данел Синани.

Погледајте и сами тај моменат:

Ипак, Португал се извукао у последњим секундама првог полувремена (други минут надокнаде времена) и поставио коначних 1:1 за тај период игре. Стрелац је био Дијого Жота.