ДАНЦИ ЗАБРИНУЛИ ПЕТРИЋА: Прилика за поправни против Армејаца

27.01.2023. 11:24
Gordan Petrić, FK Partizan
Гордан Петрић, ФК Партизан / Извор: МН Press

Пораз црно-белих на припремама у Турској.

Фудбалери Партизана претпоследњег дана припрема у Турској поражени су од данске екипе Хорсенс са 1:0. Током дана црно-вели ће одиграти још један меч и имати прилику за попоравни. Ривал од 15 сати биће екипа ЦСКА из Москве.

СТОЈКОВИЋ ЈУНАК: Одбранио пенал, али неће играти против Роналда у финалу

ВРАЋА СЕ: Ламине Дијара долази у Србију да учи за тренера

ГРОБАРИ МОГУ ДА ОДАХНУ: Ништа од трансфера у Турску!

Партизан је био бољи ривал у првом делу игре, више у претио, међутим није било праве завршнице. Две добре прилике имао је Данило Пантић, али голман противничке екипе Самјуел Бролин је одлично интервенисао.

Данци су боље почели друго полувреме и успели су 52. минуту да дођу до предности. Лопту Сантоса искористио је Сигурдарсон и рутински успео да матира Стевановића.

Након тога су црно-бели константо претили, то су чинили Урошевић, Мениг и Фејса, но није дошло до премене резултата.

Оно чиме тренер Гордан Петрић, поред повратка Данила Пантића, може бити задовољан након овог меча јесу партије младих играча, Јевремовића и Суботића, али и  искунси Милош Јојића, који се одлично уклапа са црно-белима, иако је ту само ради одржавања форме док добије понуду из иностранства.

Партзан је утакмицу против Хорсенса почео у следећем саставу: Стевановић - Урошевић, Саничанин, Суботић, Филиповић - Фејса, Траоре - Лутовац, Пантић, Мениг - Баждар. У наставку су играли још М. Јојић, Ђ. Петровић, Ј. Јевремовић, В. Влаховић, М. Стјепановић, М. Гочманац.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Наталија Вајдова, ћерка Марјана Вајде