DANCI ZABRINULI PETRIĆA: Prilika za popravni protiv Armejaca

27.01.2023. 11:24
Gordan Petrić, FK Partizan
Gordan Petrić, FK Partizan / Izvor: MN Press

Poraz crno-belih na pripremama u Turskoj.

Fudbaleri Partizana pretposlednjeg dana priprema u Turskoj poraženi su od danske ekipe Horsens sa 1:0. Tokom dana crno-veli će odigrati još jedan meč i imati priliku za poporavni. Rival od 15 sati biće ekipa CSKA iz Moskve.

STOJKOVIĆ JUNAK: Odbranio penal, ali neće igrati protiv Ronalda u finalu

VRAĆA SE: Lamine Dijara dolazi u Srbiju da uči za trenera

GROBARI MOGU DA ODAHNU: Ništa od transfera u Tursku!

Partizan je bio bolji rival u prvom delu igre, više u pretio, međutim nije bilo prave završnice. Dve dobre prilike imao je Danilo Pantić, ali golman protivničke ekipe Samjuel Brolin je odlično intervenisao.

Danci su bolje počeli drugo poluvreme i uspeli su 52. minutu da dođu do prednosti. Loptu Santosa iskoristio je Sigurdarson i rutinski uspeo da matira Stevanovića.

Nakon toga su crno-beli konstanto pretili, to su činili Urošević, Menig i Fejsa, no nije došlo do premene rezultata.

Ono čime trener Gordan Petrić, pored povratka Danila Pantića, može biti zadovoljan nakon ovog meča jesu partije mladih igrača, Jevremovića Subotića, ali i  iskunsi Miloš Jojića, koji se odlično uklapa sa crno-belima, iako je tu samo radi održavanja forme dok dobije ponudu iz inostranstva.

Partzan je utakmicu protiv Horsensa počeo u sledećem sastavu: Stevanović - Urošević, Saničanin, Subotić, Filipović - Fejsa, Traore - Lutovac, Pantić, Menig - Baždar. U nastavku su igrali još M. Jojić, Đ. Petrović, J. Jevremović, V. Vlahović, M. Stjepanović, M. Gočmanac.

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda Natalija Vajdova, ćerka Marjana Vajde