ДЕБИ ЗА ПАМЋЕЊЕ: Рајковић остао несавладан, ни Радоњић му није могао ништа (ВИДЕО)

10.08.2019. 21:05
Predrag Rajković, Nemanja Radonjić
Предраг Рајковић, Немања Радоњић / Извор: МН Press

Почело првенство Француске.

У првом колу француске Лиге 1 на Велодрому састали су се Олимпик Марсеј и Ремс, а у стартним поставама нашли су се репрезентативци Србије Немања Радоњић и Предраг Рајковић. Утакмица је завршена победом гостију од 2:0, а то је уједно био и дебитантски наступ нашег голмана у званичним утакмицама за нови тим.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: 4/4! ТСЦ се не шали, пала и Чука

ФОТКА ДАНА: Кров на стадиону холандског великана се РАСПАО, срећом избегнута ТРАГЕДИЈА (ФОТО)

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Доминација се НАСТАВЉА, Спартак бројао до СЕДАМ! Следи меч ОДЛУКЕ...

Предраг Рајковић је на голу Ремса провео свих 90 минута, док је Немања Радоњић из игре изашао у 58. минуту.

Голове за госте су постигли Булај Диа у 58. и Хјун Јун Сук у 90 минуту, а можете их погледати ОВДЕ.

Погледајте како изгледа Ана Рајковић, супруга голмана репрезентације Србије Предрага Рајковића.