ДЕРБИ ДЕЛА МОЛЕ: Јувентус разочарао, Бремер УХАПСИО Влаховића (ВИДЕО)

18.02.2022. 22:40
Dušan Vlahović
Душан Влаховић / Извор: Профимедиа

Старој дами "виси" Лига шампиона.

Фудбалери Јувентуса и Торина ремизирали су у утакмици 26. кола Серије А резултатом 1:1 (1:0).

ТО ЈЕ ПРАВИ СПОРТИСТА: Рекордер друге лиге Енглеске није љубоморан, навија за Митровића

ВЕЛИКО ПРИЗНАЊЕ: Здјелар у идеалном тиму Лиге конференција (ФОТО)

ИНВАЗИЈА ДЕЛИЈА НА НОВИ САД: Звезда издала важно САОПШТЕЊЕ

Чувени Дерби дела Моле почео је одлично по Јувентус. Матијс де Лихт је у 13. минуту након корнера Хуана Квадрада савладао српског голмана Вању Милинковића Савића.

Торино се није предавао после рано примљеног поготка, Бикови су почели, на изненађење публике на Алијанц стадиону, да доминирају. Саша Лукић и Роландо Мандрагора одлично су дириговали игром своје екипе, док је Бремер Силва "ухапсио" Душана Влаховића који је био практично неприметан.

Гости на вечерашњем дербију до изједначња стижу у 62. минуту. Јосип Брекало је одлично центрирао са леве стране, а Андреа Белоти маестрално тресе мрежу Старе даме.

После освојеног 47 бода у сезони, Јувентус има три бода више од Аталанте на четвртом месту, међутим, Богиња провинције има две утакмице мање. Торино је на десетој позицији са 33 бода.

Најновије вести из фудбала прочитајте ОВДЕ.