DERBI DELA MOLE: Juventus razočarao, Bremer UHAPSIO Vlahovića (VIDEO)

18.02.2022. 22:40
Dušan Vlahović
Dušan Vlahović / Izvor: Profimedia

Staroj dami "visi" Liga šampiona.

Fudbaleri Juventusa i Torina remizirali su u utakmici 26. kola Serije A rezultatom 1:1 (1:0).

TO JE PRAVI SPORTISTA: Rekorder druge lige Engleske nije ljubomoran, navija za Mitrovića

VELIKO PRIZNANJE: Zdjelar u idealnom timu Lige konferencija (FOTO)

INVAZIJA DELIJA NA NOVI SAD: Zvezda izdala važno SAOPŠTENJE

Čuveni Derbi dela Mole počeo je odlično po Juventus. Matijs de Liht je u 13. minutu nakon kornera Huana Kvadrada savladao srpskog golmana Vanju Milinkovića Savića.

Torino se nije predavao posle rano primljenog pogotka, Bikovi su počeli, na iznenađenje publike na Alijanc stadionu, da dominiraju. Saša Lukić i Rolando Mandragora odlično su dirigovali igrom svoje ekipe, dok je Bremer Silva "uhapsio" Dušana Vlahovića koji je bio praktično neprimetan.

Gosti na večerašnjem derbiju do izjednačnja stižu u 62. minutu. Josip Brekalo je odlično centrirao sa leve strane, a Andrea Beloti maestralno trese mrežu Stare dame.

Posle osvojenog 47 boda u sezoni, Juventus ima tri boda više od Atalante na četvrtom mestu, međutim, Boginja provincije ima dve utakmice manje. Torino je na desetoj poziciji sa 33 boda.

Najnovije vesti iz fudbala pročitajte OVDE.