ДОБАР ПОЧЕТАК ЦРНО-БЕЛИХ: Партизан савладао Мађаре (ВИДЕО)

25.06.2018. 19:44
Marko Janković
Марко Јанковић / Извор: Фото: ФК Партизан

Вицешампион Србије је у Словенији.

Партизан је одиграо први припремни меч у Словенији - црно-бели су у Одранцима победили Хонвед 2:0. Стрелци за црно-беле би су Сејдуба Сума и Немања Николић, а тренер Мирослав Ђукић је искористио прилику да разигра велики број играча. Стрелци голова су оставили одличан утисак, а посебно ће се причати о дебитантском поготку новајлије Немање Николића. Наредну контролну утакмицу црно-бели играју већ у среду, 27. јуна, против Краковије, а почетак је заказан за 18 часова.

САЗНАЈЕ СЕ! Крстајић спрема две ВЕЛИКЕ измене за Бразил! (ФОТО)

УХВАЋЕН У ЛАЖИ! Нова ИЗЈАВА Шаћирија УЗБУРКАЛА целу Швајцарску! (ФОТО)

Црно-бели су током првог полувремена имали више од игре, створили више шанси, а а коначно су повели у 22. минуту, кад је голман Марко Јовичић послао дугу лопту којом је преварио одбрану Хонведа и упослио Сејдубу Суму. Репрезентативац Гвинеје је изашао сам на голмана Хонведа и рутински спровео лопту у мрежу. Новајлија Рикардо Гомеш је био веома запажен у првом полувремену, имао је неколико добрих прилика али није успео да их реализује.

БИЗАРНО: Бесплатно пиће у кафићу у Бразилу, а све ако Нејмар уради ЈЕДНУ ствар (ФОТО)

Партизан је и у другом полувремену био много конкретнији ривал. најлепши детаљ утакмице виђен је у 61. минуту кад је новајлија Немања Николић постигао прелеп гол.

ФИФА КАЖЊАВА РЕДОМ: Нови удар на Србију

ПАРТИЗАН: Јовичић (од 46. Кљајић), Вулићевић, Н. Р. Милетић, Митровић, Антонов, Здјелар, Пантић, Јанковић, Сума, Николић, Рикардо. Од 62. минута: Урошевић, Остојић, Н. Г. Милетић, Шеховић, Ивановић, Јевтовић, Косовић, Ђерлек, Ожеговић, Тавамба.

Све најновије вести са Мондијала у Русији можете да прочитате ОВДЕ.