DOBAR POČETAK CRNO-BELIH: Partizan savladao Mađare (VIDEO)

25.06.2018. 19:44
Marko Janković
Marko Janković / Izvor: Foto: FK Partizan

Vicešampion Srbije je u Sloveniji.

Partizan je odigrao prvi pripremni meč u Sloveniji - crno-beli su u Odrancima pobedili Honved 2:0. Strelci za crno-bele bi su Sejduba Suma i Nemanja Nikolić, a trener Miroslav Đukić je iskoristio priliku da razigra veliki broj igrača. Strelci golova su ostavili odličan utisak, a posebno će se pričati o debitantskom pogotku novajlije Nemanje Nikolića. Narednu kontrolnu utakmicu crno-beli igraju već u sredu, 27. juna, protiv Krakovije, a početak je zakazan za 18 časova.

SAZNAJE SE! Krstajić sprema dve VELIKE izmene za Brazil! (FOTO)

UHVAĆEN U LAŽI! Nova IZJAVA Šaćirija UZBURKALA celu Švajcarsku! (FOTO)

Crno-beli su tokom prvog poluvremena imali više od igre, stvorili više šansi, a a konačno su poveli u 22. minutu, kad je golman Marko Jovičić poslao dugu loptu kojom je prevario odbranu Honveda i uposlio Sejdubu Sumu. Reprezentativac Gvineje je izašao sam na golmana Honveda i rutinski sproveo loptu u mrežu. Novajlija Rikardo Gomeš je bio veoma zapažen u prvom poluvremenu, imao je nekoliko dobrih prilika ali nije uspeo da ih realizuje.

BIZARNO: Besplatno piće u kafiću u Brazilu, a sve ako Nejmar uradi JEDNU stvar (FOTO)

Partizan je i u drugom poluvremenu bio mnogo konkretniji rival. najlepši detalj utakmice viđen je u 61. minutu kad je novajlija Nemanja Nikolić postigao prelep gol.

FIFA KAŽNJAVA REDOM: Novi udar na Srbiju

PARTIZAN: Jovičić (od 46. Kljajić), Vulićević, N. R. Miletić, Mitrović, Antonov, Zdjelar, Pantić, Janković, Suma, Nikolić, Rikardo. Od 62. minuta: Urošević, Ostojić, N. G. Miletić, Šehović, Ivanović, Jevtović, Kosović, Đerlek, Ožegović, Tavamba.

Sve najnovije vesti sa Mondijala u Rusiji možete da pročitate OVDE.