ЂОРОВИЋ: Многи играчи су нам фалили, али морамо да будемо задовољни

07.09.2018. 20:58
Goran Đorović
Горан Ђоровић / Извор: МН Press

Орлићи све ближи пласману на ЕП.

Млада репрезентација Србије победила је Македонију (извештај прочитајте ОВДЕ), али није до победе дошла лако. Селектор Орлића Горан Ђоровић рекао је после победе против Македоније да је његова екипа урадила оно што се очекивало од ње, али истиче да није било нимало лако.

НЕВИЂЕНО ДО САД: Литванци смислили ЛУД начин да забаве публику пред меч против Србије (ВИДЕО ФОТО)

НОВИНАРИМА У МАРСЕЉУ: Немања Радоњић открио ТАЈНУ. Овај број носим због ЊЕГА (ФОТО)

Fudbaleri Crvene zvezde na stadionu Karaiskakis
Фудбалери Црвене звезде на стадиону Караискакис / Извор: Србија Данас

БИЋЕ ПРАЗАН ПАРК ПРИНЧЕВА: Најлуђи навијачи ПСЖ-а неће гледати Звезду због ОВЕ незаборавне бакљаде (ВИДЕО)

- И пре утакмице смо знали да ће бити тешко, јер су све екипе мотивисане кад играју против Србије, поготово са простора бивше Југославије. Играчи су одрадили посао како је требало, оно што се очекивало од ње. Честитам екипи на игри и победи. Имали смо доста шанси да са 2:0 одемо на одмор... Нисмо искористили шансе, а у друго полувреме смо ушли мало опуштеније. На крају морамо бити задовољни с три бода, поготово када се узме у обзир велики број проблема с којима смо се суочили пре утакмице. Многи играчи су фалили, неки су играли много ове сезоне, а некима су фалили минути. Лука Јовић много значи за ову екипу и учинићемо све да га оспособимо за Русију. Ако на жалост то не буде случај, мораћемо да пронађемо решење. Сад је битно да пустимо да се страсти слегну и да играчи уживају у овој победи.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.