У монструозној форми је Лука Јовић: Два гола за полувреме! Сналази се КАО ЛИСИЦА, а упада један детаљ у очи (ВИДЕО)

02.01.2024. 21:49
Jović
Јовић / Извор: Фото: Twitter printscreen/Milan Постс

Србин очито има свог омиљеног "пакера".

Српски фудбалер Лука Јовић не може да престане да погађа мреже у последње време. Он је сада чак постигао два гола и то за полувремеу у одмини финала Купа Италије у победи Милана против Каљарија од 4:1.

Шта све можеш за 30 секунди?Mozzart

Шта све можеш за 30 секунди?

САГА ЈЕ ГОТОВА: Познато је где наставља каријеруNemanja Jović, Bibras Natho

САГА ЈЕ ГОТОВА: Познато је где наставља каријеру

Гробари у стању инфаркта: Салдања се сликао са представницима и дресом другог клуба (ФОТО)Saldanja

Прво је Јовић у 29. минуту искористио фантастичну лопту Теа Ернандеза са леве стране, успео да прими пас у петерцу, а онда и рутински савлада голмана.

Потом је пред сам крај полувремена погодио још једном, поново на асистенцију Ернандеза.

Јовић пре децембра није постигао ниједан гол за Милан, али је ушао у добру форму у последње време и очито је на правом путу.

Ово су му већ четврти и пети гол у мање од месец дана.

У наставку сусрета Чака Траоре је повисио на 3:0 у 50. минуту, Пауло Ази је смањио у 88, а коначних 4:1 за Миланезе поставио је Рафаел Леао у зачетку надоканде.

Противнуик у четвтфиналу биће им бољи из дуела Аталанта - Сасуоло, који се игра у среду од 18 часова.