14°C
28.04.2024.
117.1527
109.2537

U monstruoznoj formi je Luka Jović: Dva gola za poluvreme! Snalazi se KAO LISICA, a upada jedan detalj u oči (VIDEO)

02.01.2024. 21:49
Jović
Jović / Izvor: Foto: Twitter printscreen/Milan Posts

Srbin očito ima svog omiljenog "pakera".

Srpski fudbaler Luka Jović ne može da prestane da pogađa mreže u poslednje vreme. On je sada čak postigao dva gola i to za poluvremeu u odmini finala Kupa Italije u pobedi Milana protiv Kaljarija od 4:1.

Šta sve možeš za 30 sekundi?Mozzart

Šta sve možeš za 30 sekundi?

SAGA JE GOTOVA: Poznato je gde nastavlja karijeruNemanja Jović, Bibras Natho

SAGA JE GOTOVA: Poznato je gde nastavlja karijeru

Grobari u stanju infarkta: Saldanja se slikao sa predstavnicima i dresom drugog kluba (FOTO)Saldanja

Prvo je Jović u 29. minutu iskoristio fantastičnu loptu Tea Ernandeza sa leve strane, uspeo da primi pas u petercu, a onda i rutinski savlada golmana.

Potom je pred sam kraj poluvremena pogodio još jednom, ponovo na asistenciju Ernandeza.

Jović pre decembra nije postigao nijedan gol za Milan, ali je ušao u dobru formu u poslednje vreme i očito je na pravom putu.

Ovo su mu već četvrti i peti gol u manje od mesec dana.

U nastavku susreta Čaka Traore je povisio na 3:0 u 50. minutu, Paulo Azi je smanjio u 88, a konačnih 4:1 za Milaneze postavio je Rafael Leao u začetku nadokande.

Protivnuik u četvtfinalu biće im bolji iz duela Atalanta - Sasuolo, koji se igra u sredu od 18 časova.