ЕКСПРЕСНО: Партизан за ДЕСЕТ минута НОКАУТИРАО Горицу! (ФОТО)

26.01.2017. 14:48
Tavamba
Тавамба / Извор: Foto:Partizan.rs

Црно-бели стигли до новог тријумфа на припремама у Словенији.

Фудбалери Партизана, последњег дана припрема у Словенији савладали су домаћег прволигаша Горицу са 3:0 (0:0). После нервозног првог полувремена црно-бели су све дилеме решили у наставку у игре кад су за само десет минута головима Петра Ђуричковића (53) и Немања Михајловића (56, 63) трасирали пут према новом тријумфу.

ИТАЛИЈАНИ ВОДЕ ПАРТИЗАНОВО ДЕТЕ: Илиев на ИЗНЕНАДНОМ састанку у Ђенови (ФОТО)

ОДЛАЗИ ЛИ НЕЦА? Ивица Илиев је био ЉУТ, али КРАТАК и ЈАСАН (ФОТО)

Нису изабраници тренера Марка Николића блистали у првом делу игре. На препознатљиву тречност у игри црно-белих утицао је јак ветар, али и велика нервоза у којој су предњачили Ђурђевић и Евертон. Ипак, Партизан није био без шанси. Наизгледнија прилика била је у 16. минуту кад Тавамба асистирао Ђурђевићу које је по процени судија направио фаул у нападу.

Uroš Đurđević
Урош Ђурђевић / Извор: FKPartizan.rs

ЛЕПЕ ВЕСТИ У ХУМСКОЈ: Легло пола МИЛИОНА евра! (ФОТО)

Црно-бели су много боље изгледали и деловали на старту другог полувреман кад је на терен истрчао други тим. Конкретнију игру Партизан је крунисао голом све бољег Петра Ђуричковића у 53. минуту коме је асистирао Косовић. После само три минута црно-бели су дуплирали предност. Само три минута касније у шеснестерцу Горице срушен је млађани Ђорђе Јовановић. Одговорност је преузео Немања Михајловић који је био прецизан са 11. метара. Коначан резултат поставио је Михајловић у 63. минуту после одличне акције Радина и Ђуричковића

ПАРТИЗАН : Н. Стевановић, Вулићевић, Остојић, Миленковић, Богосавац, Евертон, Марјановић, Јанковић, А. Стевановић, Ђурђевић, Тавамба. У другом полувремену играли : Јовичић, Радин, Бошњак, Ћирковић, Богосавац, Дамњановић, Косовић, Илић (Ђилас), Михајловић, Ђуричковић, Јовановић (Петров).

Горица: Сорчан, Грегорич, Јоган, Бобен, Шкаработ, Коленц, Грудина, Арчон, Осуђи, Жигон, Бургич.