EKSPRESNO: Partizan za DESET minuta NOKAUTIRAO Goricu! (FOTO)

26.01.2017. 14:48
Tavamba
Tavamba / Izvor: Foto:Partizan.rs

Crno-beli stigli do novog trijumfa na pripremama u Sloveniji.

Fudbaleri Partizana, poslednjeg dana priprema u Sloveniji savladali su domaćeg prvoligaša Goricu sa 3:0 (0:0). Posle nervoznog prvog poluvremena crno-beli su sve dileme rešili u nastavku u igre kad su za samo deset minuta golovima Petra Đuričkovića (53) i Nemanja Mihajlovića (56, 63) trasirali put prema novom trijumfu.

ITALIJANI VODE PARTIZANOVO DETE: Iliev na IZNENADNOM sastanku u Đenovi (FOTO)

ODLAZI LI NECA? Ivica Iliev je bio LJUT, ali KRATAK i JASAN (FOTO)

Nisu izabranici trenera Marka Nikolića blistali u prvom delu igre. Na prepoznatljivu trečnost u igri crno-belih uticao je jak vetar, ali i velika nervoza u kojoj su prednjačili Đurđević i Everton. Ipak, Partizan nije bio bez šansi. Naizglednija prilika bila je u 16. minutu kad Tavamba asistirao Đurđeviću koje je po proceni sudija napravio faul u napadu.

Uroš Đurđević
Uroš Đurđević / Izvor: FKPartizan.rs

LEPE VESTI U HUMSKOJ: Leglo pola MILIONA evra! (FOTO)

Crno-beli su mnogo bolje izgledali i delovali na startu drugog poluvreman kad je na teren istrčao drugi tim. Konkretniju igru Partizan je krunisao golom sve boljeg Petra Đuričkovića u 53. minutu kome je asistirao Kosović. Posle samo tri minuta crno-beli su duplirali prednost. Samo tri minuta kasnije u šesnestercu Gorice srušen je mlađani Đorđe Jovanović. Odgovornost je preuzeo Nemanja Mihajlović koji je bio precizan sa 11. metara. Konačan rezultat postavio je Mihajlović u 63. minutu posle odlične akcije Radina i Đuričkovića

PARTIZAN : N. Stevanović, Vulićević, Ostojić, Milenković, Bogosavac, Everton, Marjanović, Janković, A. Stevanović, Đurđević, Tavamba. U drugom poluvremenu igrali : Jovičić, Radin, Bošnjak, Ćirković, Bogosavac, Damnjanović, Kosović, Ilić (Đilas), Mihajlović, Đuričković, Jovanović (Petrov).

Gorica: Sorčan, Gregorič, Jogan, Boben, Škarabot, Kolenc, Grudina, Arčon, Osuđi, Žigon, Burgič.