ЛА ЛИГА: Први пораз Реала, Јовић асистирао (ВИДЕО)

Фудбалери Реал Мадрида поражени су на гостовању Еспањолу 2:1.

КЛАДИОНИЧАРСКИ ТАТА: Осам различитих лига, "ризичне квоте" и врхунски добитак! (ФОТО)

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Лисице прокоцкале 2:0, буде се Певци

БЕЗ МИЛОСТИ ЗА БИВШИ КЛУБ: Михајловићева Болоња РАЗБИЛА Лацио

Предност домаћима је донео Раул де Томас у 17. минуту. Вођство је дуплирао Алеиш Видал у 60. минуту.

Суперкласико Ривер Плејт - Бока Јуниорс игра се вечерас од 22.00. Гостима је ово можда и последња прилика да се укључе у трку за титулом, док би Риверу и икс био по мери. Квота на кеца је 2,40, икс је 3,20, а двојка 3,10. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Ривер - Бока.

Лука Јовић ушао је у игру одмах након другог примљеног гола, пошто је заменио хрватског репрезентативца Луку Модрића. Покушао је Анћелоти и са Каземиром уместо Кроса такође у 62. минуту.

Дардер је у 64. минуту могао до 3:0, али је после сјајно истрчане контре послао лопту поред гола.

Карим Бензема је на другој страни био упоран, али и најконкретнији у завршници напада, а у 68. минуту му је поништен гол због офсајда.

Исправио је Бензема грешку у 71. минуту, када је искористио assitenciju Луке Јовића за 2:1.

Реал је доживео први пораз и сада дели прво место са Атлетиком.