ПРЕМИЈЕР ЛИГА: ВАР у последњим секундима одлучио исход меча у Ливерпулу

03.02.2024. 16:11
Everton - Totenhem
Евертон - Тотенхем / Извор: Реутерс

Меч 23. кола.

Фудбалери Евертона и Тотенхема ремизирали су резултатом 2:2 (1:2) у првој утакмици 23. кола енглеске Премијер лиге.

МРТАВ ОЗБИЉАН РАКИТИЋ: Изабрао сам Ал Шабаб након што сам читао о клупској историјиIvan Rakitić

ДОНЕО ЈЕ ЈУНАЈТЕДУ ТРИ БОДА: Клуб ће му се одужити новим и бољим уговоромFK Mančester junajted

ДОНЕО ЈЕ ЈУНАЈТЕДУ ТРИ БОДА: Клуб ће му се одужити новим и бољим уговором

ФУДБАЛЕРА ЗАДЕСИЛА ВЕЛИКА ТРАГЕДИЈА: Провалници извршили убиство приликом провале у кућуfudbal

Тотенхем је два пута водио, и то оба пута головима Бразилца Ришарлисона, бившег љубимца навијача на "Гудисону".

Он је погодио већ у 4. минуту, али је радост гостију потрајала до 30. минута када Џек Херисон поравнао резултат.

Бразилац је у 41. минуту постигао најлепши гол на мечу, из прве је на прелеп начин погодио даљи угао за ново вођство Спурса.

Оно је потрајало много дуже, све до надокнаде другог полувремена, када је Евертон још једном погодио из прекида за 2:2.

Стрелац је био Брајтвајт, ВАР је анализирао његову позицију и показао да није било офсајда, па је на крају виђена подела бодова.