ФА КУП: Као и у првом полуфиналу ЈЕДАН гол је решио победника (ВИДЕО)

18.04.2021. 22:28
Lester
Лестер / Извор: Реутерс

Финале се игра 15. маја.

Познат је и други финалиста енглеског ФА купа. То је екипа Лестера која је са 1:0 победила Саутемптон на Вемблију.

КРАЈ ЛИГЕ ШАМПИОНА: Нема више фудбала каквог знамо - Реал, Барса, Ливерпул, сви су пристали на НОВО ТАКМИЧЕЊЕ

СРБИН У ЕЛЕМЕНТУ: Рачић у 22. минуту послао ПРЕСУДАН ПАС! Асистенција Уроша, али Валенсија без победе (ВИДЕО)

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Све узбудљивија борба за ОПСТАНАК

Стрелац јединог поготка био је Келечи Ихеначо у 55. минуту који је тако постигао 10. гол у претходних седам утакмица за Лисице, од чега у само једној утакмици није био стрелац.

Противник Лестеру у финалу ФА купа биће Челси, који је јуче такође са 1:0 чпобедио Манчестер сити. Утакмица је на програму 15. маја и игра се на Вемблију.