ФАНТАСТИЧНА ЧЕТВОРКА: Звезда на крову Европе! Црвено-бели у одабраном друштву

12.03.2021. 20:10
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Податак за понос.

Црвена звезда игра одличну сезону. Убедљиво је прва на табели Суперлиге, одигран је двомеч за понос са славним Миланом, ситнице су коштале црвено-беле пласмана у осмину финала Лиге Европе. Актуелни шампион Србије има много разлога за задовољством текућом такмичарском годином, а један податак заиста привлачи велику пажњу.

Само за ПРАВЕ ЉУБИТЕЉЕ СПОРТА! Зарадите 1.500 динара БЕЗ ИЗЛАСКА ИЗ КУЋЕ!

ИГРАО ЗА ЗВЕЗДУ, ТРАЖИО ГА ПАРТИЗАН: Србин на мети грчког великана

У ЗВЕЗДИ СЕ НИЈЕ ПРОСЛАВИО: Хозе Кањас има нови клуб, играће у ТРЕЋОЈ лиги

Наиме, клуб из Љутице Богдана је поред Славије из Прага, Глазгов Ренџерса и Спортинга из Лисабона једини непоражени клуб у свим европским лигама.

Звезда има учинак од 23 победе и два ремија, Славија и Спортинг су на идентичном учинку од 18 тријумфа и четири нерешена исхода, док је Ренџерс неприкосновен у овој категорији.

Изабраници славног Стивена Џерарда су на 32 утакмице успели да славе чак 28 пута уз 4 меча без победника. Полицајци су овим сјајни низом освојили дуго чекану титулу у Шкотској.

Првенства широм Старог континета улазе у завршну фазу, а да ли ће Фантастична четворка остати заједно или ће неко "отпасти" остаје да видимо.