FANTASTIČNA ČETVORKA: Zvezda na krovu Evrope! Crveno-beli u odabranom društvu

12.03.2021. 20:10
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press

Podatak za ponos.

Crvena zvezda igra odličnu sezonu. Ubedljivo je prva na tabeli Superlige, odigran je dvomeč za ponos sa slavnim Milanom, sitnice su koštale crveno-bele plasmana u osminu finala Lige Evrope. Aktuelni šampion Srbije ima mnogo razloga za zadovoljstvom tekućom takmičarskom godinom, a jedan podatak zaista privlači veliku pažnju.

Samo za PRAVE LJUBITELJE SPORTA! Zaradite 1.500 dinara BEZ IZLASKA IZ KUĆE!

IGRAO ZA ZVEZDU, TRAŽIO GA PARTIZAN: Srbin na meti grčkog velikana

U ZVEZDI SE NIJE PROSLAVIO: Hoze Kanjas ima novi klub, igraće u TREĆOJ ligi

Naime, klub iz Ljutice Bogdana je pored Slavije iz Praga, Glazgov Rendžersa i Sportinga iz Lisabona jedini neporaženi klub u svim evropskim ligama.

Zvezda ima učinak od 23 pobede i dva remija, Slavija i Sporting su na identičnom učinku od 18 trijumfa i četiri nerešena ishoda, dok je Rendžers neprikosnoven u ovoj kategoriji.

Izabranici slavnog Stivena Džerarda su na 32 utakmice uspeli da slave čak 28 puta uz 4 meča bez pobednika. Policajci su ovim sjajni nizom osvojili dugo čekanu titulu u Škotskoj.

Prvenstva širom Starog kontineta ulaze u završnu fazu, a da li će Fantastična četvorka ostati zajedno ili će neko "otpasti" ostaje da vidimo.