ФЕНЕР ГАЗИ, ТАДИЋ БРИЉИРА: Гол и асистенција Србина у победи над Ризеом

01.10.2023. 17:07
Dušan Tadić
Душан Тадић / Извор: Профимедиа

Нова рутинска победа.

Фудбалери Фенербахчеа победили су на свом терену екипу Ризеа резултатом 5:0 (1:0) у мечу седмог кола турске Суперлиге.

КАКВА ЋЕ САД БИТИ РЕАКЦИЈА КЛОПА? Суспендоване судије са меча Тотенхема и Ливерпула

У ЕВРОПИ ГА ЦЕНЕ: Јовановић поново на центру у Лиги шампиона!

НОВО САОПШТЕЊЕ РКЦ-А: Голман Весен се успешно опоравља

Цео меч за Фенербахче одиграо је српски репрезентативац Душан Тадић, који је постигао гол и имао је асистенцију на мечу са Ризеом.

Тадић је у трећем минуту асистирао Себастијану Шиманском за вођство Фенербахчеа од 1:0. Потом су се у стрелце уписали Ирфан Кан Кавечи у 47. и Един Џеко у 63. минуту, да би српски играч постигао гол у 75. минуту, док је коначан резултат поставио Џошуа Кинг у трећем минуту надокнаде времена.

Фенербахче је први на табели Суперлиге са 21 бодом, док је Ризе седми са 11. Фенербахче ће у наредном колу гостовати Касимпаси, док ће Ризе дочекати Самсун.