ФЕЊЕРАШ ЈЕ ДУГО ОДОЛЕВАО: Тадић наставио серију и ПРОБИО бункер Валвајка! Ајакс слави Србина (ВИДЕО)

19.10.2019. 20:24
Dušan Tadić
Душан Тадић / Извор: Профимедиа

Везиста Орлова погурао Копљанике.

Фудбалери Ајакса савладали су у десетом колу Ередивизије екипу РКЦ, у Валвајку, резултатом 2:1. Мучио се шампион Холандије током целог првог полувремена, а онда је ствар у своје руке преузео Душан Тадић.

МЕСИ И ДМИТРОВИЋ ОЧИ У ОЧИ: Аргентинац је већ СЛАВИО гол, а онда је уследила ОДБРАНА СЕЗОНЕ (ВИДЕО)

ГРОБАРИ БЕСНЕ НА ТВИТЕРУ: Ово се не памти, Младост је прелила ЧАШУ! (ФОТО)

ОВО ЋЕ ЗАНИМАТИ ЗВЕЗДАШЕ: Баварци ШОКИРАНИ у надокнади! (ВИДЕО)

Репрезентативац Србије и капитен Копљаника искористио је центаршут Деста у 46. минуту и феноменалном реакцијом искоса успео да проследи лопту иза леђа немоћног голмана Васена.

Колико се Ајакс мучио, сведочи и чињеница да је РКЦ, који заузима последњу позицију на табели холандског шампионата, успео да изједначи у 63. минуту преко Бакарија.

Да не дође до сензације потрудио се Промес у 76. минуту, постигавши еврогол, после новог додавања Деста у 76. минуту.

Био је то пети погодак српског везисте ове сезоне у дресу Ајакса. Капитен Копљаника претходно је тресао мрежу против Спарте из Ротердама и Херенвена у Ередивизији, док је три пута био стрелац у Лиги шампиона.

Овом победом Ајакс је дошао до 26. бода, који га је оставио на челу табеле холандског првенства.

Погледајте како изгледа Џесика Алди, девојка фудбалера ПСЖ-а Марка Вератија.