МИТЈИЛАНД ДЕКЛАСИРАН! После победе над Звездом, клуб ПОТОНУО у Данској

07.11.2021. 21:14
Mitji
Митји / Извор: МН Press

Веома слабо издање.

Фудбалери Орхуса убедљиво су победили Митјиланд у 15. колу данске Суперлиге резултатом 3:0. Домаћа екипа је неочекивано лако савладала лидера првенства и противника Црвене звезде у групној фази Лиге Европе головима Мортенсена у 16, Андерсона у 23. и Бундуа у 41. минуту.

СКИНУО ДРЕС И ОТИШАО ПРЕД ЊИХ: Нисте могли у преносу да видите шта је Борјан урадио (ФОТО)

АЛЕКСАНДАР ДРАГОВИЋ: Хвала Богу што нас је погледао

ОДМАХ УСТАО И ОТИШАО: Дејан Станковић напустио конференцију раније - ЗБОГ ЈЕДНОГ ПИТАЊА

Орхус је забележио тек пети тријумф у сезони и са 19 бодова седми је у првенству, док Митјиланд на врху табеле има шест бодова више (и меч више) од Копенхагена. Подсетимо, Митјиланд је славио у Београду против Звезде 1:0 у четвртак.

Олборг и Рандерс су одиграли 1:1, а стрелац за домаће био је српски нападач Милан Макарић већ у првом минуту. Доскорашњем играчу Радника из Сурдулице то је био четврти погодак у 14 нечева у елитној данској дивизији.

Олборг и Рандерс деле трећу позицију са по 25 бодова.

Што се тиче осталих резултата, Вејле је на свом стадиону савладао Сондерјиске 3:1, а Брондби је поготком Френдрупа у 90 1. минуту дошао до три бода против Оденсеа. Српски интернационалац Андрија Павловић је у 77. минуту заиграо за Брондби.

Најновије вести о ФК Црвена звезда прочитајте ОВДЕ.