07.11.2021. 21:14
Mitji
Mitji / Izvor: MN Press

Veoma slabo izdanje.

Fudbaleri Orhusa ubedljivo su pobedili Mitjiland u 15. kolu danske Superlige rezultatom 3:0. Domaća ekipa je neočekivano lako savladala lidera prvenstva i protivnika Crvene zvezde u grupnoj fazi Lige Evrope golovima Mortensena u 16, Andersona u 23. i Bundua u 41. minutu.

SKINUO DRES I OTIŠAO PRED NJIH: Niste mogli u prenosu da vidite šta je Borjan uradio (FOTO)

ALEKSANDAR DRAGOVIĆ: Hvala Bogu što nas je pogledao

ODMAH USTAO I OTIŠAO: Dejan Stanković napustio konferenciju ranije - ZBOG JEDNOG PITANJA

Orhus je zabeležio tek peti trijumf u sezoni i sa 19 bodova sedmi je u prvenstvu, dok Mitjiland na vrhu tabele ima šest bodova više (i meč više) od Kopenhagena. Podsetimo, Mitjiland je slavio u Beogradu protiv Zvezde 1:0 u četvrtak.

Olborg i Randers su odigrali 1:1, a strelac za domaće bio je srpski napadač Milan Makarić već u prvom minutu. Doskorašnjem igraču Radnika iz Surdulice to je bio četvrti pogodak u 14 nečeva u elitnoj danskoj diviziji.

Olborg i Randers dele treću poziciju sa po 25 bodova.

Što se tiče ostalih rezultata, Vejle je na svom stadionu savladao Sonderjiske 3:1, a Brondbi je pogotkom Frendrupa u 90+1. minutu došao do tri boda protiv Odensea. Srpski internacionalac Andrija Pavlović je u 77. minutu zaigrao za Brondbi.

Najnovije vesti o FK Crvena zvezda pročitajte OVDE.