АСАНО ЗАСЛАДИО: Погледајте како је Јапанц ставио ШЛАГ на победу Партизана (ВИДЕО)

09.08.2020. 22:58
СрбијаДанас
Takuma Asano
Такума Асано / Извор: МН Press

За сваку похвалу!

Фудбалери Партизана савладали су Јавор 4:0 (3:0) у трећем колу Суперлиге Србије, и тако донекле залечили ране после пораза у Новом Пазару.

НЕЋЕ БИТИ ЛАКО: Партизан САЗНАО ривале за квалификације!

ГРОБАРА НЕМА АЛИ О ОВОМ ТРАНСПАРЕНТУ СВИ ПРИЧАЈУ: Снажна порука осванула на стадиону!

НАПОКОН: Партизан се појачао на позицији ДЕСНОГ БЕКА! Чека се још један...

НАСТАВЉА СЕ ПРЕПУЦАВАЊЕ ВЕЧИТИХ: Мијаиловић ОДГОВОРИО Човићу!

Изабраници тренера Сава Милошевића су сав посао завршили у првих 26. минута када су постигли три од четири гола. Интересантно је да су све поготке на мечу у Хумској постигли фудбалери који немају српски пасош.

Прва два гола дело су Умара Садика. Он се прво добро снашао у казненом простору ривала у 13. минуту да би пет минута касније, када је искористио грешку одбране Јавора реаговао фантастично и петом у стилу Роналда повисио резултат.

Одличан је у том периоду био и Сејдуба Сума, који је прво у 15. минуту погодио стативу, да би 11 минута касније затресао мрежу након сјајне кретње и ударца главом.

Меч је већ тада решен, па је остатак протекао у надигравању два тима, у којем је у 75. минуту Такума Асано искористио брзину и поставио коначан резултат.

СТРАШНА НЕСРЕЋА, ФЕДЕРЕРОВ ТЕНИСКИ ОТАЦ И ВОЗАЧ ПОГИНУЛИ Упали у реку на месту ГДЕ их је Роџер упутио пре 18 година

ЗВЕЗДА БРИЉИРАЛА У ШАПЦУ: Црвено - бели са ТРИ ГОЛА матирали Мачву (ВИДЕО)

ОГЛАСИО СЕ КОН: Ево шта каже о смрти Мајкл Оџа!