ASANO ZASLADIO: Pogledajte kako je Japanc stavio ŠLAG na pobedu Partizana (VIDEO)

SrbijaDanas
Takuma Asano
Takuma Asano / Izvor: MN Press

Za svaku pohvalu!

Fudbaleri Partizana savladali su Javor 4:0 (3:0) u trećem kolu Superlige Srbije, i tako donekle zalečili rane posle poraza u Novom Pazaru.

NEĆE BITI LAKO: Partizan SAZNAO rivale za kvalifikacije!

GROBARA NEMA ALI O OVOM TRANSPARENTU SVI PRIČAJU: Snažna poruka osvanula na stadionu!

NAPOKON: Partizan se pojačao na poziciji DESNOG BEKA! Čeka se još jedan...

NASTAVLJA SE PREPUCAVANJE VEČITIH: Mijailović ODGOVORIO Čoviću!

Izabranici trenera Sava Miloševića su sav posao završili u prvih 26. minuta kada su postigli tri od četiri gola. Interesantno je da su sve pogotke na meču u Humskoj postigli fudbaleri koji nemaju srpski pasoš.

Prva dva gola delo su Umara Sadika. On se prvo dobro snašao u kaznenom prostoru rivala u 13. minutu da bi pet minuta kasnije, kada je iskoristio grešku odbrane Javora reagovao fantastično i petom u stilu Ronalda povisio rezultat.

Odličan je u tom periodu bio i Sejduba Suma, koji je prvo u 15. minutu pogodio stativu, da bi 11 minuta kasnije zatresao mrežu nakon sjajne kretnje i udarca glavom.

Meč je već tada rešen, pa je ostatak protekao u nadigravanju dva tima, u kojem je u 75. minutu Takuma Asano iskoristio brzinu i postavio konačan rezultat.

STRAŠNA NESREĆA, FEDEREROV TENISKI OTAC I VOZAČ POGINULI Upali u reku na mestu GDE ih je Rodžer uputio pre 18 godina

ZVEZDA BRILJIRALA U ŠAPCU: Crveno - beli sa TRI GOLA matirali Mačvu (VIDEO)

OGLASIO SE KON: Evo šta kaže o smrti Majkl Odža!