Саша Илић одабрао тим: Ту су три нападача
Избегли су неподношљиву температуру у Србији, наводе из Партизана
Фудбалери Партизана отпутовали су данас у Словенију, где ће одрадити припреме за наредну сезону, саопштио је београдски клуб.
Тренер Партизана Саша Илић је у Словенију повео 26 играча:
Голмани - Марко Милошевић, Милош Крунић, Тарик Бањић;
Одбрана - Стефан Митровић, Милан Рогановић, Вукашин Ђурђевић, Абдулмалик Мохамед, Стефан Милић, Војин Маринковић, Матеја Миловановић;
Везни ред - Вања Драгојевић, Огњен Угрешић, Демба Сек, Немања Трифуновић, Милан Вукотић, Милан Алексић, Алекс Зековић, Димитрије Јанковић, Матеја Нинић, Зоран Алиловић, Душан Јовановић, Самсон Нвулу, Ибрахим Зубаиру;
Напад - Ерик Којзек, Марко Лекић, Чака Траоре.
- Рано јутрос, пре него што је температура у Србији постала неподношљива, експедиција Партизана је кренула пут Словеније, где ће Парни ваљак обавити централни део прирпема пред наступајућу сезону - наводи се на сајту Партизана.
Црно-бели ће на Мариборском Похорју боравити до 11. јула, а у том периоду ће одиграти пет контролних мечева против ЦСКА 1948 (29. јун), Алуминија (2. јул), Нефчија (6. јул), Локомотиве Загреб (10. јул) и Нафте 1903 (11. јул).
Партизан ће у првом колу Суперлиге Србије 18. јула гостовати Земуну.
Екипу из Београда крајем јула очекује наступ у другом колу квалификација за Лигу конференције против победника дуела Уна Страсен - Ла Фјорита.
Најновије вести о Партизану можете наћи на линку - ФК Партизан.