СУПЕРЛИГА: Нападач Вождовца добио црвени картон за четири минута, Радник га казнио са два гола Украјинца

28.02.2023. 20:29
Edin Rustemović i Jovan Mijatović
Един Рустемовић и Јован Мијатовић / Извор: МН Press

Меч у Сурдулици одлучен у другом полувремену.

Фудбалери Радника савладали су Вождовац са 2:0 (0:0) у 24. колу Mozzart бет Суперлиге.

ТОП 3 ДОБИТАКА: ОНИ СУ БИЛИ СУПЕРИОРНИ У ФЕБРУАРУ - ЕВО КАКО СУ „ЗАРАДИЛИ“ ПРВИ МИЛИОН!

УГОВОР ЖИВОТА И ЛОВА ДО КРОВА: Митрогол потписује за великана

БАТАК РАЗБИО ЛАЛАТОВИЋА: Воша са четири лака комада нокаутирала Раднички на Чаиру

Тим из Сурдулице славио је головима украјинског фудбалера Тараса Бондаренка у 67. и 77. минуту.

Фудбалер домаћина матирао је голмана гостију Милоша Крунића у размаку од 10 минута. Раднику је посао олашкан пошто је нападач Вождовца Борисав Бурмаз добио црвени картон у 59. минуту, после само четири минута проведена на терену.

Раднику је ово четврти меч без пораза, а током позитивне серије је освојио осам бодова, па сада уз меч више дели “фењер” са екипом Младости ГАТ.

Са друге стране, Вождовац је освојио само бод у последња четири меча.