ШОК НА КОШЕВУ: Фудбалер Сарајева се срушио на терен и остао непомично лежати

23.04.2022. 18:58
Rifet Kapić
Рифет Капић / Извор: Профимедиа

Ужас.

Током дерби утакмице 27. кола Премијер лиге Босне и Херцеговине између Сарајева и Тузла Ситија дошло је до немилих сцена.

ТОБЏИЈЕ СЛАВИЛЕ! Јунајтед тоне све дубље, Роналдо погодио после смрти сина и посветио му гол (ФОТО/ВИДЕО)

НЕЋЕ ОН НИГДЕ: Лука ПОТПИСУЈЕ нови уговор са Реалом!

КОРАК ДО СНА! Митровић ПОНОВО погодио, гол га дели од историје (ВИДЕО)

На самом старту другог полувремена играч Сарајева Рифет Капић срушио се на средини терена. Он је у том тренутку био потпуно сам, додао је лопту до саиграча, гестикулирао ка клупи и након тога је пао на терен.

Одмах су фудбалеру Бордо тима притрчали из клупског медицинског тима, али се на реакцију хитне помоћи чекало неколико минута.

Фудбалер Сарајева је одвезен у Клинички центар у престоници БиХ, али што је добро био је свестан у том тренутку.

Меч је завршен победом гостију од 1:0, а одлучујући момента се догодио се у 35. минути, када Аднан Џафић постигао погодак.