СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Колубара однела бодове из Новог сада, реми у Суботици!

16.08.2021. 21:08
FK Vojvodina
ФК Војводина / Извор: МН Press

Комплетирано је пето коло Суперлиге Србије.

Фудбалери Колубаре победили су на гостовању екипу Пролетера резултатом 1:0 и тако дошли до друге победе у овогодишњој Суперлиги Србије.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Војводина 2,15, Болоња 1,45, Сочи 2,00

ПОМОЗИ БОЖЕ: Пред дуел са Клужом фудбалери Црвене звезде посетили капелу Свете Петке на Калемгдану

СТАНКОВИЋ ИМА ЈЕДНУ ДИЛЕМУ: Познат је састав Звезде за Клуж

Једини гол за госте, постигао је Ђенић у 35. минуту. Након петог кола, Колубара је на седмом месту са седам освојених бодова, док је Пролетер на претпоследњем, 15. месту са само једним освојеним бодом.

У последњој утакмици кола, Спартак и Војводина су ремизирали у Суботици, а резултат је био 2:2.

Војводина је повела у 32. минуту голом Вељка Симића. У 51. минуту, Марчић је изједначио резултат, а суботички тим је био на прагу победе када је гол постигао Срећковић у 62. минуту.

Коначан резултат је поставио Душан Стевановић у 68. минуту. До краја уталмице, Војводина је остала са играчем мање, када је Цуцин у 90. минуту добио други жути картон.

Подсетимо, утакмице Радник Сурдулица-Црвена звезда и Партизан-Металац су одложене.