ГЕОРГИЈЕВИЋ ПОСТИГАО ПРВЕНАЦ: Верујем да је ово само почетак (ФОТО)

26.03.2019. 13:19
Dejan Georgijević
Дејан Георгијевић / Извор: МН Press

Нападач затресао мрежу на пријатељској утакмици.

На тренинзима Партизана ових дана због репрезентативне паузе фали велики број играча, али то није разлог да се у Земунелу не ради пуном паром. Црно-бели су у том периоду одиграли пријатељску утакмицу између себе, а екипе су биле састављене од првотимаца, омладинаца и кадета који су прикључени првом тиму.

ХОЋЕ ЛИ ЗАИГРАТИ У ДРУГОМ МЕЧУ: Нове информације о повреди Новице Величковића! (ФОТО)

ДИВЉАЧКИ НАСРТАЈ ПОРТУГАЛСКОГ КАСАПИНА: Тадић у СТРАХУ после старта Пепеа (ВИДЕО)

КРСТАЈИЋ ПОСЛЕ РЕМИЈА: Нема места еуфорији, ово је важан резултат за нас (ФОТО)

За једну екипу су играли Поповић, Вулићевић, Остојић, Смиљковић, Н. Г. Милетић, Здјелар, Јанковић, Илић, Л. Павловић, Стевановић и Станојловић, док су на другој страни били Кљајић, Радмановац, Валијенте, Вјештица, Урошевић, Смиљанић, Тошић, Ђерлек, Шехапи, Ивановић и Георгијевић. Утакмица је завршена тријумфом другог тима од 2:1, а голове за победнички састав су постигли Дејан Георгијевић и Милан Смиљанић, док је утешни погодак за ривала постигао Саша Здјелар.

Георгијевићу је то био први гол у Партизану.

- За нас шпицеве је најбитније да постижемо голове, јер нам то не само доноси самопоуздање, већ се то од нас и очекује - истакао је нападач Парног ваљка.

Радује се Георгијевић наредним изазовима у црно-белом дресу.

- Лепо је дати гол, али ипак оно још слађе очекујем у првенству, верујем у себе и очекујем голове. За сада сам одиграо две утакмице, али је још много важних испред нас и свакако да видим своју шансу за већу минутажу, али наравно не на уштрб тима. Има играча који су овде дуже од мене, попут Рикарда и Николића, али на то не гледам као на класичну конкуренцију, већ на тимски дух и мотивацију да свако буде бољи. Радимо заједно, подржавамо се, а свима нам је циљ да играмо што боље. Биће прилика да играмо и у тандему…

Наредног викенда се наставља такмичење у Суперлиги, а Партизан гостује Напретку у Крушевцу где је пре две недеље славио у четвртфиналу Купа са 4:0.

- Први резултат и победу треба да избацимо из главе, игра се нових 90 минута и креће се од нуле. Није лако гостовање, али не мислим да ће бити теже због претходне утакмице. Ако уђемо како треба, верујем у победу - рекао је Георгијевић за клупски сајт.

РОНАЛДО БЕСАН ПОСЛЕ РЕМИЈА СА СРБИЈОМ: Пита се зашто нема ВАР-а (ФОТО)

МАСТЕРС МАЈАМИ: Познат термин Новаковог меча са Агутом (ФОТО)

НБА: Бобанов шоу за девет минута није био довољан за победу, нови пораз Финикса (ВИДЕО)

Бивши фудбалер Вождовца се у Суперлигу вратио из Ференцвароша чије игре га и даље занимају.

- Пратим њихове резултате, али искрено погледао сам само две утакмице. Није исто као са Партизаном, јер кад сам био тамо стално сам гледао Партизан. Сада пратим и причам са играчима из Ференца, добро им иде у првенству, имају лепу разлику, али ће у Купу бити тешко, јер су прву утакмицу изгубили од Видеотона и Марка Николића - поручио је Георгијевић.

Погледајте како изгледа Моника Валеријева, бивша девојка Валерија Божинова.