GEORGIJEVIĆ POSTIGAO PRVENAC: Verujem da je ovo samo početak (FOTO)

26.03.2019. 13:19
Dejan Georgijević
Dejan Georgijević / Izvor: MN Press

Napadač zatresao mrežu na prijateljskoj utakmici.

Na treninzima Partizana ovih dana zbog reprezentativne pauze fali veliki broj igrača, ali to nije razlog da se u Zemunelu ne radi punom parom. Crno-beli su u tom periodu odigrali prijateljsku utakmicu između sebe, a ekipe su bile sastavljene od prvotimaca, omladinaca i kadeta koji su priključeni prvom timu.

HOĆE LI ZAIGRATI U DRUGOM MEČU: Nove informacije o povredi Novice Veličkovića! (FOTO)

DIVLJAČKI NASRTAJ PORTUGALSKOG KASAPINA: Tadić u STRAHU posle starta Pepea (VIDEO)

KRSTAJIĆ POSLE REMIJA: Nema mesta euforiji, ovo je važan rezultat za nas (FOTO)

Za jednu ekipu su igrali Popović, Vulićević, Ostojić, Smiljković, N. G. Miletić, Zdjelar, Janković, Ilić, L. Pavlović, Stevanović i Stanojlović, dok su na drugoj strani bili Kljajić, Radmanovac, Valijente, Vještica, Urošević, Smiljanić, Tošić, Đerlek, Šehapi, Ivanović i Georgijević. Utakmica je završena trijumfom drugog tima od 2:1, a golove za pobednički sastav su postigli Dejan Georgijević i Milan Smiljanić, dok je utešni pogodak za rivala postigao Saša Zdjelar.

Georgijeviću je to bio prvi gol u Partizanu.

- Za nas špiceve je najbitnije da postižemo golove, jer nam to ne samo donosi samopouzdanje, već se to od nas i očekuje - istakao je napadač Parnog valjka.

Raduje se Georgijević narednim izazovima u crno-belom dresu.

- Lepo je dati gol, ali ipak ono još slađe očekujem u prvenstvu, verujem u sebe i očekujem golove. Za sada sam odigrao dve utakmice, ali je još mnogo važnih ispred nas i svakako da vidim svoju šansu za veću minutažu, ali naravno ne na uštrb tima. Ima igrača koji su ovde duže od mene, poput Rikarda i Nikolića, ali na to ne gledam kao na klasičnu konkurenciju, već na timski duh i motivaciju da svako bude bolji. Radimo zajedno, podržavamo se, a svima nam je cilj da igramo što bolje. Biće prilika da igramo i u tandemu…

Narednog vikenda se nastavlja takmičenje u Superligi, a Partizan gostuje Napretku u Kruševcu gde je pre dve nedelje slavio u četvrtfinalu Kupa sa 4:0.

- Prvi rezultat i pobedu treba da izbacimo iz glave, igra se novih 90 minuta i kreće se od nule. Nije lako gostovanje, ali ne mislim da će biti teže zbog prethodne utakmice. Ako uđemo kako treba, verujem u pobedu - rekao je Georgijević za klupski sajt.

RONALDO BESAN POSLE REMIJA SA SRBIJOM: Pita se zašto nema VAR-a (FOTO)

MASTERS MAJAMI: Poznat termin Novakovog meča sa Agutom (FOTO)

NBA: Bobanov šou za devet minuta nije bio dovoljan za pobedu, novi poraz Finiksa (VIDEO)

Bivši fudbaler Voždovca se u Superligu vratio iz Ferencvaroša čije igre ga i dalje zanimaju.

- Pratim njihove rezultate, ali iskreno pogledao sam samo dve utakmice. Nije isto kao sa Partizanom, jer kad sam bio tamo stalno sam gledao Partizan. Sada pratim i pričam sa igračima iz Ferenca, dobro im ide u prvenstvu, imaju lepu razliku, ali će u Kupu biti teško, jer su prvu utakmicu izgubili od Videotona i Marka Nikolića - poručio je Georgijević.

Pogledajte kako izgleda Monika Valerijeva, bivša devojka Valerija Božinova.