ГЛЕДАО ЗВЕЗДУ: Филип Стојковић открио како је због Вујадина Савића променио фризуру (ВИДЕО)

02.02.2020. 17:32
Filip Stojković
Филип Стојковић / Извор: Србија Данас

Црвено-бели ремизирали са Цељем.

Црвена звезда је данас у Белеку играла пријатељски меч против словеначког Цеља, а утакмица је завршена нерешеним резултатом 1:1. Црвено-бели су повели голом Гаврића у 83. минуту, да би само минут касније коначан резултат поставио Божић после соло продора.

СЛОВЕНЦИ ОДОЛЕЛИ ЗВЕЗДИ: Експресан реми у Белеку (ВИДЕО)

ИСПЛИВАЛО: Био је на мети Партизана, а сада га ЖЕЛИ Звезда (ВИДЕО)

НИКОЛИЋ САМОУВЕРЕН: Волео бих да будем Маринов наследник и да добијем "десетку" (ВИДЕО)

Своје доскорашње саиграче у Белеку је посматрао и Филип Стојковић, сада члан аустријског Рапида који се такође припрема у Анталији за наставак сезоне.

- Са доста њих сам у контакту. Био сам пре утакмице против Вардара мало до хотела да се видимо. Деки нам је свима као клинцима био узор и сви момци су презадовољни њиме - рекао је Стојковић и нашалио се због промене фризуре. - Ошишао сам се да ме Вујадин не би више зезао.

Погледајте како изгледа Фабиола Парало, девојка фудбалера Лага Жуниора.

ПЕП ГВАРДИОЛА: Рачуна се само Лига шампиона!

ЈУВЕНТУС СПРЕМА БОМБЕ ЗА ЛЕТЊИ ПРЕЛАЗНИ РОК: Стара дама ће потрошити 360 милиона евра (ФОТО)

ЦЕО СВЕТ СЕ КРСТИ И ЛЕВОМ И ДЕСНОМ: Погледајте нову луду фризуру Нејмара (ФОТО)

После победе над Локомотивом, ЕВО шта су Црно-бели радили на тренингу! (ВИДЕО)