САМАРЏИЋЕВ ГОЛ НИЈЕ ПОМОГАО: Интер ПРЕОКРЕНУО у 95. минуту (ВИДЕО)

08.04.2024. 22:04
Gol Lazara Samardžića
Гол Лазара Самарџића / Извор: Фото: Twitter printscreen/Serie А Xtra

Фудбалери Интера савладали су Удинезе резултатом 2:1 (0:1) и тако затворили 31. коло италијанске Серије А.

Репрезентативац Србије показао је у мечу 31. кола Серије А да је зрео за најјаче италијанске клубове и да је прерастао клуб из Удина.

Самарџић је постигао једини гол у првом поолувремену и то у 40. минуту на врло необичан начин. Примио је лопту Самарџић “на позицији Генија Савићевића” и онда је искоса са десне стране по земљи послао ка срцу казненог простора.

Да ли је то био директан ударац на гол или центаршут више није ни битно, али лопта по земљи је изненадила голмана Интера Јана Сомера и завршила у мрежи.

Интер је у другом полувремену још више напао, а у 55. минуту је дошао до изједначења.

Голман"зебри" Мадука Окоје неопрезно је у ваздуху покупио Дензела Дамфриса и досуђен је пенал, који је у 1:1 претворио Хакан Чалханолу.

Интер је покушао да дође до преокрета, али је Удинезе одолевао све до петог минута надокнаде.

Тада је Лаутаро Мартинес шутирао са око 20 метара, Окоје је одбио лопту до стативе, али је одбитак стигао право до Давида Фратесија који ју је сместио у празну мрежу за крајњих 2:1.