РАЧИЋЕВА БОМБА РАЗБЕСНЕЛА ШАМПИОНА: Наполи преокренуо Саусоло (ВИДЕО)

28.02.2024. 18:54
Uroš
Урош / Извор: Фото: Стремја/Принтсцреен

Сјајан али узалудан гол...

Фудбалери Наполија славили су убедљиво као гости против Сасуола, 6:1 (3:1) у оквиру 26. кола Серије А.

ПЕТРОВИЋ ИМ НИЈЕ ДОВОЉАН: Голман Ајакса на прагу Челсија!Đorđe Petrović

ПЕТРОВИЋ ИМ НИЈЕ ДОВОЉАН: Голман Ајакса на прагу Челсија!

БИЋЕ СЕЛЕКТОР НА САМО ДВЕ УТАКМИЦЕ: О'Шеј преузео Ирску Džon O'Å ej

БИЋЕ СЕЛЕКТОР НА САМО ДВЕ УТАКМИЦЕ: О'Шеј преузео Ирску

ПРОЦУРИЛО: Ево како ће изгледати ДРЕС СРБИЈЕ за Еуро!Fudbalska reprezentacija Srbije

ПРОЦУРИЛО: Ево како ће изгледати ДРЕС СРБИЈЕ за Еуро!

Вођство "Неровердима" донео је репрезентативац Србије Урош Рачић који се коначно опоравио од повреде, те данас по први пут после децембра започео утакмицу од првог минута.

И то на сјајан начин, голом у 17. минуту када је прецизним ударцем са око 25 метара матирао немоћног Мереа.

Погодак погледајте ОВДЕ.

Дванаест минута касније, изједначење "Пертенопеима" донео је Рахмани, док је у 31. тотални преокрет донео Виктор Осимен.

Голгетер Наполија је постигао леп гол у 41. минуту када се одлучио на лоб ударац за 1:3.

Уследио је хет-трик Осимена у 47. минуту на додавање Хвиче Kvarchelije.

И репрезентативац Грузије стигао је да се упише у стрелце и то четири минута касније, прецизним ударцем са 18 метара.

Исти играч је у 75. минуту био на правом месту када је одлично реаговао на одбитак за коначних 1:6.

У наредном колу Сасуоло у недељу гостује Верони, док истог дана код куће дочекује тим Јувентуса.