RAČIĆEVA BOMBA RAZBESNELA ŠAMPIONA: Napoli preokrenuo Sausolo (VIDEO)

28.02.2024. 18:54
Uroš
Uroš / Izvor: Foto: Stremja/Printscreen

Sjajan ali uzaludan gol...

Fudbaleri Napolija slavili su ubedljivo kao gosti protiv Sasuola, 6:1 (3:1) u okviru 26. kola Serije A.

PETROVIĆ IM NIJE DOVOLJAN: Golman Ajaksa na pragu Čelsija!Đorđe Petrović

PETROVIĆ IM NIJE DOVOLJAN: Golman Ajaksa na pragu Čelsija!

BIĆE SELEKTOR NA SAMO DVE UTAKMICE: O'Šej preuzeo Irsku Džon O'Šej

BIĆE SELEKTOR NA SAMO DVE UTAKMICE: O'Šej preuzeo Irsku

PROCURILO: Evo kako će izgledati DRES SRBIJE za Euro!Fudbalska reprezentacija Srbije

PROCURILO: Evo kako će izgledati DRES SRBIJE za Euro!

Vođstvo "Neroverdima" doneo je reprezentativac Srbije Uroš Račić koji se konačno oporavio od povrede, te danas po prvi put posle decembra započeo utakmicu od prvog minuta.

I to na sjajan način, golom u 17. minutu kada je preciznim udarcem sa oko 25 metara matirao nemoćnog Merea.

Pogodak pogledajte OVDE.

Dvanaest minuta kasnije, izjednačenje "Pertenopeima" doneo je Rahmani, dok je u 31. totalni preokret doneo Viktor Osimen.

Golgeter Napolija je postigao lep gol u 41. minutu kada se odlučio na lob udarac za 1:3.

Usledio je het-trik Osimena u 47. minutu na dodavanje Hviče Kvarchelije.

I reprezentativac Gruzije stigao je da se upiše u strelce i to četiri minuta kasnije, preciznim udarcem sa 18 metara.

Isti igrač je u 75. minutu bio na pravom mestu kada je odlično reagovao na odbitak za konačnih 1:6.

U narednom kolu Sasuolo u nedelju gostuje Veroni, dok istog dana kod kuće dočekuje tim Juventusa.