ГОЛЕАДА И ДРАМА У МАДРИДУ: Реал и Гранада одиграли ТРИЛЕР, прорадило Зиданово НАЈВЕЋЕ летње појачање (ВИДЕО)

05.10.2019. 17:54
Karim Benzema i Zinedin Zidan
Карим Бензема и Зинедин Зидан / Извор: Профимедиа

Било је баш узбудљиво.

Права драма виђена је на мечу Реала и Гранаде у осмој рунди Ла Лиге. Дуел првопласираног и другопласираног на табели обележио је велики повратак гостију који су после сат времена игре губили са убедљивих 3:0, головима Бенземе, Азара и Модрића. Гости су се упорном и борбеном игром вратили у меч, смањили на 3:2, али нису имали снаге да остану непоражени на "Сантијаго Бернабеу" против великог фаворита. У надокнади времена, Родригез је у другом минуту, после сјајног контранапада поставио коначних 4:2 (2:0).

Српски репрезентативац, Лука Јовић, није добио шансу на данашњој утакмици, а у самом шпицу напада свих 90 минута одиграо је Карим Бензема.

ДЕРБИ ЈОШ НИЈЕ ЗАБОРАВЉЕН: Партизан поднео пријаву против Звезде (ФОТО)

ГОРЕЛО И ГРМЕЛО: Партизан игра у Лакташима, а дочек је био СПЕКТАКУЛАРАН (ВИДЕО)

БЛАМАЖА ПЕВАЦА: Тотенхем наставља да се БРУКА! Ево ко им је НАПУНИО мрежу до врха (ВИДЕО)

Прво полувреме је у потпуности припало Реалу који је постигао голове у идеалним тренуцима. Предност Мадриђанима донео је Карим Бензема, већ у другом минуту меча, а у надокнади првог дела Азар је дебитантским голом за Краљевски клуб дуплирао предност (2:0).

Лука Модрић је постигао спектакуларан гол у 61. минуту разорним ударцем са дистанце.

Међутим, гости се нису предавали. Макис је реализовао пенал у 69. минуту, који је скривио Одриозола, а осам  минута касније Дуарте је најавио драму у финишу. Чета Зинедина Зидана је ипак успела да сачува победу, веома битну након ремија са градским ривалом, Атлетиком на "Метрополитану" прошлог викенда.

ОБРУКАО СЕ БУФОН ЗА СВЕ ПАРЕ: Легендарни голман НИЈЕ ЧУО за Новака Ђоковића (ФОТО)

Реал се овим тријумфом учврстио на врху табеле, а Гранада ће после одиграног комплетног осмог кола највероватније склизнути са друге позиције у Примери. Краљевски клуб у наредној рунди путује на Балеаре на меч против Мајорке, док Гранада дочекује Осасуну.

ЗАЛУДЕО СВЕ: Јокић се МАСКИРАО и и поручио свету ко је он заправо (ФОТО)