GOLEADA I DRAMA U MADRIDU: Real i Granada odigrali TRILER, proradilo Zidanovo NAJVEĆE letnje pojačanje (VIDEO)

05.10.2019. 17:54
Karim Benzema i Zinedin Zidan
Karim Benzema i Zinedin Zidan / Izvor: Profimedia

Bilo je baš uzbudljivo.

Prava drama viđena je na meču Reala i Granade u osmoj rundi La Lige. Duel prvoplasiranog i drugoplasiranog na tabeli obeležio je veliki povratak gostiju koji su posle sat vremena igre gubili sa ubedljivih 3:0, golovima Benzeme, Azara i Modrića. Gosti su se upornom i borbenom igrom vratili u meč, smanjili na 3:2, ali nisu imali snage da ostanu neporaženi na "Santijago Bernabeu" protiv velikog favorita. U nadoknadi vremena, Rodrigez je u drugom minutu, posle sjajnog kontranapada postavio konačnih 4:2 (2:0).

Srpski reprezentativac, Luka Jović, nije dobio šansu na današnjoj utakmici, a u samom špicu napada svih 90 minuta odigrao je Karim Benzema.

DERBI JOŠ NIJE ZABORAVLJEN: Partizan podneo prijavu protiv Zvezde (FOTO)

GORELO I GRMELO: Partizan igra u Laktašima, a doček je bio SPEKTAKULARAN (VIDEO)

BLAMAŽA PEVACA: Totenhem nastavlja da se BRUKA! Evo ko im je NAPUNIO mrežu do vrha (VIDEO)

Prvo poluvreme je u potpunosti pripalo Realu koji je postigao golove u idealnim trenucima. Prednost Madriđanima doneo je Karim Benzema, već u drugom minutu meča, a u nadoknadi prvog dela Azar je debitantskim golom za Kraljevski klub duplirao prednost (2:0).

Luka Modrić je postigao spektakularan gol u 61. minutu razornim udarcem sa distance.

Međutim, gosti se nisu predavali. Makis je realizovao penal u 69. minutu, koji je skrivio Odriozola, a osam  minuta kasnije Duarte je najavio dramu u finišu. Četa Zinedina Zidana je ipak uspela da sačuva pobedu, veoma bitnu nakon remija sa gradskim rivalom, Atletikom na "Metropolitanu" prošlog vikenda.

OBRUKAO SE BUFON ZA SVE PARE: Legendarni golman NIJE ČUO za Novaka Đokovića (FOTO)

Real se ovim trijumfom učvrstio na vrhu tabele, a Granada će posle odigranog kompletnog osmog kola najverovatnije skliznuti sa druge pozicije u Primeri. Kraljevski klub u narednoj rundi putuje na Baleare na meč protiv Majorke, dok Granada dočekuje Osasunu.

ZALUDEO SVE: Jokić se MASKIRAO i i poručio svetu ko je on zapravo (FOTO)