ГОЛЕАДА У ЛУКСЕМБУРГУ: Чукарички доноси ОГРОМНУ ПРЕДНОСТ у Београд!

21.07.2022. 21:58
FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: МН Press

Меч обележиле мајсторије!

Други српски представник у квалификацијама за Лигу конференција, екипа Чукаричког вечерас је на гостовању у Луксембургу савладала екипу Расинга, резултатом 1:4 у оквиру другог кола.

РЕМИ НА МАЛТИ: Раднички се ВРАТИО ИЗ МРТВИХ!

ГРОМ ИЗ ВЕДРА НЕБА: Партизану ЗАБРАЊЕНО ДА РЕГИСТРУЈЕ НОВЕ ИГРАЧЕ!

ПРЕОКРЕТ: Лазовић ипак стиже у Марсеј

Сјајан почетак "Брђана" крунисан је у 16. минуту меча када је Стефан Ковач затресао мрежу домаћина за 1:0.

Гостујућа екипа је имала лопту из ауту која је стигла до Бадамосија. Покушао је фудбалер из Гамбије да одигра дупли пас са Ковачем, али му се лопта одбила те је одмах упутио ударац, а након одбране голмана лопта се одбила до Ковача који није имао тежак задатак.

Међутим, Расинг се брзо консолидовао и само три минута касније успео да поравна резултат. Стрелац је у 20. минуту био Ормани који је након изведеног корнера остао усамљен на петерцу.

Међутим, у 35. минуту уследио је пројектил какав се ретко виђа...

Некадашњи фудбалер Црвене звезде Срђан Мијаиловић је, при резултату 1:1, добио лопту из аута на левој страну, направио два-три корака и онда са неких 30 метара распалио пројектил ка голу Руфијеа.

Почетком другог полувремена, Стефан Ковач постиже свој други гол на овој утакмици, овога пута после одличне контре београдског тима, изашао је један на један са голманом и послао лопту у ближи угао, мало искоса са леве стране за 3:1.

Коначних 4:1 поставио је млади Јован Лукић у 66. минуту, када је попут Мијаиловића постигао још један еврогол, са преко 25 метара у десни угао гола домаћег тима.

Победник овог двомеча ће се у трећем колу квалификација састати са холандским Твентеом, а право чудо би требало да се деси да то не буде екипа Чукаричког.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте умеће Дилете Леоте са лоптом