ЈОВИЋ ТРАГИЧАР ВИОЛЕ: Лука промашио пенал, Фиорентина прокоцкала шансу против Јувентуса (ВИДЕО)

03.09.2022. 15:53
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Профимедиа

Голман прочитао намеру.

Нападач Фиорентине, Лука Јовић, промашио је пенал у завршници првог полувремена утакмице између Виоле и Јувентуса у Фиренци (1:1) у мечу петог кола Серије А.

БИО ЈЕ ЗВЕЗДИН БИСЕР: Плату и даље прима од Манчестер Ситија, али ће играти у Суперлиги СРБИЈЕ

ИТАЛИЈАНИ ПИШУ: Михајловић пред ОТКАЗОМ!

Повела је Стара дама, а асистент код гола Милика био је Филип Костић, да би љубичасти потом поравнали преко Куамеа.

У последњим моментима првог полувремена, судија је после гледања ВАР-а показао на белу тачку, одговорност је преузео Лука Јовић, али је промашио пенал.

Његов ударац одбранио је голман Јувентуса Перин, после чега је лопта плесала по гол линији, али није завршила у мрежи.

У другом полувремену није било промене резултата, Јовић је игру напустио 11 минута пре краја, а у дресу Јувентуса Костић је изашао после сат времена игре. Влаховић није улазио у игру.