18°C
28.04.2024.
117.1527
109.2537

JOVIĆ TRAGIČAR VIOLE: Luka promašio penal, Fiorentina prokockala šansu protiv Juventusa (VIDEO)

03.09.2022. 15:53
Luka Jović
Luka Jović / Izvor: Profimedia

Golman pročitao nameru.

Napadač Fiorentine, Luka Jović, promašio je penal u završnici prvog poluvremena utakmice između Viole i Juventusa u Firenci (1:1) u meču petog kola Serije A.

BIO JE ZVEZDIN BISER: Platu i dalje prima od Mančester Sitija, ali će igrati u Superligi SRBIJE

ITALIJANI PIŠU: Mihajlović pred OTKAZOM!

Povela je Stara dama, a asistent kod gola Milika bio je Filip Kostić, da bi ljubičasti potom poravnali preko Kuamea.

U poslednjim momentima prvog poluvremena, sudija je posle gledanja VAR-a pokazao na belu tačku, odgovornost je preuzeo Luka Jović, ali je promašio penal.

Njegov udarac odbranio je golman Juventusa Perin, posle čega je lopta plesala po gol liniji, ali nije završila u mreži.

U drugom poluvremenu nije bilo promene rezultata, Jović je igru napustio 11 minuta pre kraja, a u dresu Juventusa Kostić je izašao posle sat vremena igre. Vlahović nije ulazio u igru.