ГОЛОВИ НАЈБОЉА ПРЕПОРУКА: Три БОГАТА клуба јуре Садика!

Умар Садик / Извор: МН Press

Нападач црно-белих на цени.

Већ смо писали да су челници Роме претходних дана боравили у Хумској, поводом интересовања за Страхињу Павловића (више прочитајте ОВДЕ). Управа Вучице остварила је прве контакте са руководством црно-белих о младом штоперу, али је током састанка у Београду, вођен разговор и у другом правцу.

ПАРТИЗАН НЕ СТАЈЕ: У Хумску стиже још једно ПОЈАЧАЊЕ!

ЕПСКИ ПРЕОКРЕТ У ФИНАЛУ КОПА ЛИБЕРТАДОРЕС: Габигол за три минута срушио снове навијачима Ривера (ВИДЕО)

ЦЕНИМ ТО, ЧОВЕЧЕ: Леброн послао МОЋНУ поруку Гудурићу током шутирања слободног бацања (ВИДЕО)

Чињеницом да је Умар Садик дошао управо из Роме на позајмицу у Партизан до краја сезоне, изгледа да су жеље појединих клубова донеле проблем клубу из Хумске. Зато се на скупу са људима из Рима говорило и о откупу нигеријског нападача. Црно-бели имају клаузулу да, ако добију "зелено светло" од Италијана, да за 1.700.000 евра откупе Садика.

Strahinja Pavlović
Страхиња Павловић / Извор: МН Press

У међувремену, голове које је постизао Нигеријац за Милошевићев тим, скренуле су пажњу осталих заинтересованих. У трку су се укључили противник Партизана у Лиги Европе, Астана из Казахстана, као и два клуба из Садујске Арабије и Кине.

Милионери из Азије спремни су да плате 3.000.000 Роми, како би откупили Умара Садика већ у јануарском прелазном року. Мало је, ипак, веровати да ће ситуација око нападача имати овакав епилог, обзиром да су у Хумској категорично најавили његов останак најмање до лета. Сада остаје да се сачека потез Роме која је летос за само 100.000 евра послала играча на позајмицу у Београд.

Подсетимо, Садик је после нешто лошијег старта од доласка у Хумску, у текућој сезони уписао 24 меча, постигао 13 голова и девет пута био асистент.

Погледајте како изгледа руска навијачица Наталија Немчинова.

СПЕКТАКЛ ТРАЈАО СЕДАМ РУНДИ: Вајлдер брутално НОКАУТИРАО Ортиза!

ПАРТИЗАН ОЧЕКУЈЕ НАЈТЕЖА УТАКМИЦА У СЕЗОНИ: АЗ наставио да ГАЗИ! Холанђани у СТРАХОВИТОЈ серији - 24:0

СВЕ СЕ ДЕСИЛО ЗА НЕКОЛИКО МИНУТА: Утакмица Ситија и Челсија решена после брзог преокрета (ВИДЕО)

САДИК ДОБИЈА КОНКУРЕНЦИЈУ: Партизан ДОГОВОРИО долазак нападача!

ОВО СЕ РЕТКО ВИЂА: Баш УБЕДЉИВА победа у Вечитом дербију