GOLOVI NAJBOLJA PREPORUKA: Tri BOGATA kluba jure Sadika!

Umar Sadik / Izvor: MN Press

Napadač crno-belih na ceni.

Već smo pisali da su čelnici Rome prethodnih dana boravili u Humskoj, povodom interesovanja za Strahinju Pavlovića (više pročitajte OVDE). Uprava Vučice ostvarila je prve kontakte sa rukovodstvom crno-belih o mladom štoperu, ali je tokom sastanka u Beogradu, vođen razgovor i u drugom pravcu.

PARTIZAN NE STAJE: U Humsku stiže još jedno POJAČANJE!

EPSKI PREOKRET U FINALU KOPA LIBERTADORES: Gabigol za tri minuta srušio snove navijačima Rivera (VIDEO)

CENIM TO, ČOVEČE: Lebron poslao MOĆNU poruku Guduriću tokom šutiranja slobodnog bacanja (VIDEO)

Činjenicom da je Umar Sadik došao upravo iz Rome na pozajmicu u Partizan do kraja sezone, izgleda da su želje pojedinih klubova donele problem klubu iz Humske. Zato se na skupu sa ljudima iz Rima govorilo i o otkupu nigerijskog napadača. Crno-beli imaju klauzulu da, ako dobiju "zeleno svetlo" od Italijana, da za 1.700.000 evra otkupe Sadika.

Strahinja Pavlović
Strahinja Pavlović / Izvor: MN Press

U međuvremenu, golove koje je postizao Nigerijac za Miloševićev tim, skrenule su pažnju ostalih zainteresovanih. U trku su se uključili protivnik Partizana u Ligi Evrope, Astana iz Kazahstana, kao i dva kluba iz Sadujske Arabije i Kine.

Milioneri iz Azije spremni su da plate 3.000.000 Romi, kako bi otkupili Umara Sadika već u januarskom prelaznom roku. Malo je, ipak, verovati da će situacija oko napadača imati ovakav epilog, obzirom da su u Humskoj kategorično najavili njegov ostanak najmanje do leta. Sada ostaje da se sačeka potez Rome koja je letos za samo 100.000 evra poslala igrača na pozajmicu u Beograd.

Podsetimo, Sadik je posle nešto lošijeg starta od dolaska u Humsku, u tekućoj sezoni upisao 24 meča, postigao 13 golova i devet puta bio asistent.

Pogledajte kako izgleda ruska navijačica Natalija Nemčinova.

SPEKTAKL TRAJAO SEDAM RUNDI: Vajlder brutalno NOKAUTIRAO Ortiza!

PARTIZAN OČEKUJE NAJTEŽA UTAKMICA U SEZONI: AZ nastavio da GAZI! Holanđani u STRAHOVITOJ seriji - 24:0

SVE SE DESILO ZA NEKOLIKO MINUTA: Utakmica Sitija i Čelsija rešena posle brzog preokreta (VIDEO)

SADIK DOBIJA KONKURENCIJU: Partizan DOGOVORIO dolazak napadača!

OVO SE RETKO VIĐA: Baš UBEDLJIVA pobeda u Večitom derbiju