ГРОБАРИ ТРЕСЛИ МРЕЖЕ У ТУРСКОЈ: Марковић два пута МАТИРАО голмана - уписао се и Јевтовић!

01.02.2023. 18:17
Lazar Marković
Лазар Марковић / Извор: МН Press

Сјајна партија...

Некадашњи фудбалери Партизана, Лазар Марковић и Марко Јевтовић допринели су победи њиховог Газиантепа. У 22. колу Суперлиге Турске, савладан је Хатајспор, резултатом 4:1.

СТИЖЕ ЛОВА: Ево колико пара је зарадио Партизан од трансфера Лукића у Премијер лигу

ЕМОТИВНИЈЕ НИЈЕ МОГЛО: Михин брат ЗАПЛАКАО у емисији - открио невероватне приче из Синишиног живота

КИЈЕЗА ОТВОРИО ДУШУ: "Влаховић и ја смо имали много ПРОБЛЕМА"

Гости су најпре повели голом Ел Кабија у 27. минуту меча, да би у 38. уследио гол Марка Јевтовића за изједначење.

Домаћини нису стали ни у другом полувремену, које је голом отворио некадашњи капитен црно-белих Лазар Марковић.

Да је популарни Маркец био расположен, видело се и у 77. минуту када је постигао гол за 3:1.

Коначан резултат на мечу поставио је Меркел у 88. минуту.

Овом победом Газиантеп је избио на 9. место на табели са освојених 25. бодова.