19°C
04.05.2024.
117.1117
109.3684

GROBARI TRESLI MREŽE U TURSKOJ: Marković dva puta MATIRAO golmana - upisao se i Jevtović!

01.02.2023. 18:17
Lazar Marković
Lazar Marković / Izvor: MN Press

Sjajna partija...

Nekadašnji fudbaleri Partizana, Lazar Marković i Marko Jevtović doprineli su pobedi njihovog Gaziantepa. U 22. kolu Superlige Turske, savladan je Hatajspor, rezultatom 4:1.

STIŽE LOVA: Evo koliko para je zaradio Partizan od transfera Lukića u Premijer ligu

EMOTIVNIJE NIJE MOGLO: Mihin brat ZAPLAKAO u emisiji - otkrio neverovatne priče iz Sinišinog života

KIJEZA OTVORIO DUŠU: "Vlahović i ja smo imali mnogo PROBLEMA"

Gosti su najpre poveli golom El Kabija u 27. minutu meča, da bi u 38. usledio gol Marka Jevtovića za izjednačenje.

Domaćini nisu stali ni u drugom poluvremenu, koje je golom otvorio nekadašnji kapiten crno-belih Lazar Marković.

Da je popularni Markec bio raspoložen, videlo se i u 77. minutu kada je postigao gol za 3:1.

Konačan rezultat na meču postavio je Merkel u 88. minutu.

Ovom pobedom Gaziantep je izbio na 9. mesto na tabeli sa osvojenih 25. bodova.