ХАЛАНДОВ ДЕБИ ИЗ СНОВА: Постигао једини гол на првом мечу за Сити

24.07.2022. 07:26
Erling Haland
Ерлинг Халанд / Извор: Реутерс

Биће он велико појачање за Грађане.

Норвешки фудбалер Ерлинг Халанд је имао импресиван деби у дресу Манчестер Ситија. Било му је потребно само 12 минута да постигне гол за свој нови тим у победи над Бајерном од 1:0. Меч је иначе одигран у Америци у Грин Беју.

Игра у Манчестер јунајтеду, а не уме да пимпује? Мада... можда то и није тако чудно (ВИДЕО)

НЕЈМАР И ПСЖ!? Бразилац открио где жели да настави каријеру

ШТА КАЖЕ СТОЛИЦА? Не криви Рикарда, али зна шта је фалило

Тај погодак уједно је био и одлучујући на овом мечу, што је представљало само сплет случајних околности. Шампион Енглеске је нападао током највећег тока утакмице, пропустио значајан број прилика и меч окончао са 22 ударца ка противничком голу, док су Баварци упутили само три.

Халанд је на терену провео 40 минута (толико су трајала полувремена), после чега га је заменио Хулијан Алварез. У другом делу је направљен велики број измена са обе стране, што је генерално покварило саму игру и утицало на њен квалитет.

Најновије вести из света фудбала прочитајте ОВДЕ.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте како Сејдуба Сума дрибла Харија Мегвајера