ХАОС НА КИПРУ: Меч Чукаричког са Румунима ПРЕКИНУТ у 79.минуту (ФОТО)

10.02.2017. 20:37
FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: МН Press

Нервозни тренер и играчи Олимпије направили низ инцидената.

Општи хаос настао је на последњој, шестој припремној утакмици Чукаричког на Кипру против румунске Олимпије, која је прекинута је у 79. минуту, при вођству нашег тима 1:0.

ПЛАВШИЋ: Наместио сам се (ВИДЕО)

Чукарицки је био бољи све време сусрета и постигао је гол у 26. минуту, када је после одличног корнера Доцића, Фофана главом послао лопту у противнички гол.

ПРОЗИВКЕ ПРЕД ВЕЧИТИ ДЕРБИ СУ ПОЧЕЛЕ: Нова ШАЉИВА ПЕСМА навијача ЗАПАЛИЛА друштвене мреже! (ФОТО)

Румуни су све време били груби, нервозни и као да су само чекали тренутак да инсценирају прекид утакмице.

Тражили су пенал, али судија није реаговао на очигледно симулирање њиховог нападача, већ је показао на корнер десетак минута пре краја, па је стратег румунског друголигаша повукао играче са терена.

Иначе, тренер Олимпије је од почетка сусрета показивао нервозу и у једном тренутку изазвао жестоку свађу чланова оба стручна штаба.

ГРОБАРИМА СЕ ОВО НИМАЛО НЕЋЕ СВИДЕТИ: Фудбалер Партизана се отворено НУДИ клубу из комшилука (ФОТО)

Чукарички је имао прилику да удвостручи предност, када је Мехмедовић, на асистенцију Фофане, непрецизно шутирао.

Уколико се рачуна и ова утакмица, Чукарички завршава припреме на Кипру са четири победе (Атлантас 4:2, Спартак Москва Б 6:0, Рубин Б 4:1, Олимпија 1:0), једним ремијем (Урал 1:1) и минималним поразом од пољске Арке.

Екипа се сутра у јутарњим часовима враћа у Београд, а 18. фебруара дочекује Јавор у наставку домаћег првенства.

ЧУКАРИЧКИ - ОЛИМПИЈА 1:0 (прекид у 79.минуту)

ЧУКАРИЧКИ: Пајовић - Радић, Копитовић, Лагатор, Живковић - Доцић - Милојевић (Мехмедовић), Реган (Шарић), Матић (Томић), С. Јовановић - Фофана.

ОЛИМПИЈА: Анка - Дурус, Валтер, Мурешан, Ивхас, Оникас, Силвију, Крауш, Ердеи, Војку, Фавр.